تهران پلاستیک شمس   تولید کننده لوله های پلی اتیلن از 16 تا 400 میلیمتر 

درباره لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن چیست؟

روند رو به رشد استفاده از مواد پلاستیکی و بطور خاص پلی اتیلن در صنعت مرهون خواص و مشخصات این مواد و کاربردهای آن می باشد که باعث شده است در مدت زمان کوتاهی که از عمر آن می گذرد از پیشرفت چشمگیری در تولید و میزان کاربری در صنایع مختلف را شاهد باشد.
در پنجاه سال گذشته صنعت با پیشرفت هایی که در زمینه تولید انواع پلی اتیلن واتصلات پلی اتیلن نموده است خود رابعنوان جایگزین مناسبی برای لوله های فلزیPVC و  GRP مطرح نموده است
و توانسته است در اکثر موارد لوله پلی اتیلن به عنوان جایگزین این قبیل لوله ها خود را مطرح نماید, مدیران پروژه های اجرائی در اکثر مواقع راضی شده اند که این جایگزینی را بپذیرند استحکام و دوام و روش نصب آسان لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن در این تصمیم گیری بسیار موثر بوده است.

امروزه سیستم های لوله کشی پلی اتیلن در اکثر پروژه ها چون سیستم های آتـش نشانی، پروژه های فشار قوی انتقال آب و سیستم های انتقال فاضلاب های شهری و صنعتی و همین طور انتقال گاز طبیعی در محیط های صنعتی و شیمیائی و یا پروژه های مخابراتی و کاورینگ کابل مورد استفاده پروژه های بزرگ قرار دارد.

موارد استفاده از محصولات ولوله های پلی اتیلنی:

1-شبکه های آبرسانی شهری و روستایی
2- شبکه های آبرسانی فاضلابی شهری وروستایی
3-شبکه های گاز رسانی
4-شبکه های زهکشی
5-سیستم های مایعات فاضلابی صنعتی
6-شبکه های آبیاری تحت فشار(قطره ای وبارانی)
7-سیستم های آبیاری متحرک
8-پوشش کابل های مخابراتی وفیبر نوری
9-پوشش کابل برق
10-پوشش لوله های فلزی
11-بعنوان کانال های تهویه

نمونه کارهای تهران پلاستیک شمس

ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...