تاریخچه ما

 تهران پلاستیک شمس

شرکت تهران پلاستیک شمس یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله های پلی اتیلن در سطح کشور می باشد که از سال 1375 در استان تهران با هدف تامین محصولات با کیفیت به تولید پرداخته است .
این شرکت از بدو تاسیس هدف اصلی شعار خود را عرضه محصولات با کیفیت جهت رضایت مشتریان قرار داده است و در این راستا جهت رسیدن به اهداف عالی اقدام به خرید ماشین آلات جدید بهره گیری از علم و تکنولوژی روز دنیا و همچنین آموزش کارکنان طبق استاندارد  های  ملی و جهانی نموده است .

  • استفاده از دانش و تکنولوژی روز
  • استفاده از نیروی متخصص و کارآمد
  • کارشناسان و مدیران مجرب
  • ارائه محصولات با کیفیت
851
نیروی متخصص
1541
مشتریان ما

اهداف و برنامه ریزی شرکت تهران پلاستیک شمس

ارتقا کیفیت محصول
کلیه پرسنل شرکت ملزم به درک خط مشی بوده و فعالیت های خود را در راستای اهداف فوق برنامه ریزی و کنترل می نمایند .
افزایش رضایت مشتریان
به منظور دستیابی به اهداف فوق، شرکت تهران پلاستیک شمس الزامات استاندارد های اجباری را طراحی و اجرا نموده است .
توسعه بازار
مدیریت ارشد خود را ملزم و متعهد می داند منابع و امکانات لازم جهت تحقق اهداف و بهبود فعالیت های سازمان را فراهم آورد .
خط مشی

حمایت از تولید باعث اشتغال زایی خواهد شد.

فرماندار شهریار در حاشیه بازدید از مجتمع تولیدی تهران پلاستیک شمس بر لزوم حمایت همه جانبه دستگاههای اجرایی در رفع موانع تولید تاکید کرد.
طاهری با اشاره به عزم دولت تدبیر و امید در راستای رفع مشکلات صنعتگران و تامین مواد اولیه آنها گفت : با برگزاری جلسات در کار گرو ههای تخصصی شاهد رفع دغدغه های تولید کنندگان خواهیم بود.
مدیر عامل شرکت تهران پلاستیک شمس با بیان مهمترین مشکلات واحدتولیدی خود از نبود آب و گاز انتقاد کرد و خواستار تسریع در بر طرف شدن آنها شد.
شمس الله نقدی در ادامه با اشاره به بهره برداری از سالن و دستگاههای جدید شرکت تا سایز 400 در آینده نزدیک خاطر نشان ساخت ؛ امید است با تدابیر فرمانداری و دستگاههای خدمات رسان بتوانیم گامی موثر در اشتغالزایی جوانان منطقه برداریم .
لازم به ذکر است در این بازدید یامینی فرمانده سپاه شهریار ، مصیبی رئیس اداره صنعت ،سلامت بخش شهردار وحیدیه به همراه معاو نین شرکت تهران پلاستیک شمس فرماندار شهریار را همراهی کردند .

خط مشی شرکت تهران پلاستیک شمس

شرکت تهران پلاستیک شمس، تولید کننده لوله های پلی اتیلن مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی در ایران فعالیت می نماید .
مدیریت ارشد هدف کلان شرکت را به عنوان یک بنگاه اقتصادی، کسب سود برای صاحبان سهام با حفظ محیط زیست، ایمنی و بهداشت کارکنان مجموعه و رعایت کلیه قوانین و مقررات کیفی، زیست محیطی، ایمنی و بهداشت شغلی دارای کاربرد در محدوده فعالیت شرکت تعیین نموده است .
به منظور دستابی به هدف کلان اشاره شده، اهداف خرد زیر در برنامه کاری مجموعه   قرار دارد .

  • افزایش رضایتمندی مشتریان
  • کاهش ضایعات تولید
  • پیشگیری از آلودگی محیط زیست
  • پیشگیری از حوادث و بیماری ها ناشی از کار
  • افزاش کیفیت محصولات
به منظور دستیابی به اهداف فوق، شرکت تهران پلاستیک شمس الزامات استانداردهای اجباری را طراحی و اجرا نموده است . اثربخشی آن را از طریق انجام ممیزی های داخلی و جلسات بازنگری مدیریت بررسی و بهبود می بخشد . مدیریت ارشد خود را ملزم و متعهد می داند منابع و امکانات لازم جهت تحقق اهداف و برآورده سازی الزامات استانداردها و بهبود فعالیت های سازمان را فراهم آورد . کلیه پرسنل شرکت ملزم به درک خط مشی بوده و فعالیت های خود را در راستای اهداف فوق برنامه ریزی و کنترل می نمایند .
بالا